Bun Venit

AcasaFAQCautareCalendarMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Şumi i-a răspuns lui Ilie Năstase! "Nu pot să ţin niciodată cu Steaua orice s-ar întâmpla!"

In jos 
AutorMesaj
Cagiva
Moderator
Moderator

Puncte : 184
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 23
Localizare : Braila

MesajSubiect: Şumi i-a răspuns lui Ilie Năstase! "Nu pot să ţin niciodată cu Steaua orice s-ar întâmpla!"   Joi Dec 16, 2010 7:11 pm

Marius Şumudică a ţinut să-i răspundă fostului mare tenismen Ilie Năstase, care ieri, înaintea meciului Napoli-Steaua l-a făcut derbedeu pe antrenorului Rapidului pentru că s-ar fi declarat fanul italienilor.

Şumi a negat că a vorbit de meciul Napoli-Steaua, mai ales că i-a promis lui Dumitru Dragomit că nu mai face declaraţii războinice.

"I-am promis domnului Dragomir că nu mai fac declaraţii după ce am fost avertizat de LPF. Eu nu pot să ţin niciodată cu Steaua sau cu Dinamo orice s-ar întâmpla! Nu am avut nicio reacţie faţă de Steaua.

Îi transmit lui Ilie Năstase că nu sunt un derbedeu şi că am o familie", a spus Marius Şumudică la Sport.ro

sursa:prosport.ro

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Şumi i-a răspuns lui Ilie Năstase! "Nu pot să ţin niciodată cu Steaua orice s-ar întâmpla!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» scriptez sv de samp/vand gm-uri samp foarte bune si cautate orice mod/ vand 2 domenii .ro 3 euro fiecare! add: chron.samp@yahoo.com

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hex Team :: Diverse :: Sport :: Stiri-
Mergi direct la: