Bun Venit

AcasaFAQCautareCalendarMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Coechipierii nu vor să-l piardă: "Kone e cel mai bun de la CFR! Cred că s-ar duce la Steaua"

In jos 
AutorMesaj
Cagiva
Moderator
Moderator

Puncte : 184
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Braila

MesajSubiect: Coechipierii nu vor să-l piardă: "Kone e cel mai bun de la CFR! Cred că s-ar duce la Steaua"   Mar Dec 14, 2010 4:09 pm

Aşa cum au anunţat şefii clubului, CFR Cluj se va despărţi de mai mulţi jucători în această iarnă. Pe listă este şi Yssouf Kone, care nu a mai evoluat din etapa a doua, din cauza unei accidentări.

Coechipierii de la CFR nu vor să-l piardă pe atacant, în care au în continuare încredere. Lacina Traore spune că ar fi o greşeală ca gruparea din Gruia să renunţe la serviciile lui Kone.

"Nu vreau ca Yssouf să plece, fiindcă este prietenul meu şi cred că este cel mai bun jucător pe care îl are CFR. A avut ghinion cu accidentările şi ar trebui să rămână. Dacă ar ajunge cluburile la un acord, probabil Kone ar accepta o ofertă de la Steaua. Dar spun din nou că ar fi o mare pierdere pentru noi." , a declarat Lacina Traore pentru ProSport.

sursa:prosport.ro

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Coechipierii nu vor să-l piardă: "Kone e cel mai bun de la CFR! Cred că s-ar duce la Steaua"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hex Team :: Diverse :: Sport :: Stiri-
Mergi direct la: