Bun Venit

AcasaFAQCautareCalendarMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Transfer de marcă în Liga 1: Steaua şi Rapid se bat pe un jucător lăudat de Mourinho

In jos 
AutorMesaj
Cagiva
Moderator
Moderator

Puncte : 184
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 23
Localizare : Braila

MesajSubiect: Transfer de marcă în Liga 1: Steaua şi Rapid se bat pe un jucător lăudat de Mourinho   Lun Dec 13, 2010 2:28 pm

Aşa cum ProSport a anunţat în ediţia tipărită de azi, Rapid şi Steaua au început războiul din afara terenului, odată cu apropierea perioadei de mercato. Cei doi granzi din Bucureşti au pus ochii pe acelaşi jucător. Este vorba de atacantul Gloriei, Junior Moraes.

De Junior a auzit chiar şi celebrul Mourinho, care i-a dat sms agentului Ioan Becali: "Mourinho mi-a dat sms şi mi-a zis de Bruno că e jucător bun, că l-a avut la Porto, dar a zis că Junior este mult mai bun. Acum eu ce să zic? Băiatul e talentat, e tânăr. Are mişcări mai graţioase decât fratele său, e mai jucător, poate pasa, are alt profil".

Giovani a spus totodată la gsptv că atacantul pe care îl vrea vărul său la Steaua nu face un milion de euro. "Nu pot să spun cât valorează Moraes, probabil că preţul corect este cel cerut de Gloria sau cel pe care este dispus să-l plătească echipele interesate de el. Nu valorează niciodată un milion de euro, pentru că, dacă ar fi făcut atât, cineva plătea banii şi l-ar fi luat", a spus el.

prosport.ro

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Transfer de marcă în Liga 1: Steaua şi Rapid se bat pe un jucător lăudat de Mourinho
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hex Team :: Diverse :: Sport :: Stiri-
Mergi direct la: