Bun Venit

AcasaFAQCautareCalendarMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Andone: "Nu îmi face Giovani Becali echipa! Nu mi-a făcut-o nici când era preşedinte, nu o face nici acum"

In jos 
AutorMesaj
Cagiva
Moderator
Moderator

Puncte : 184
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 23
Localizare : Braila

MesajSubiect: Andone: "Nu îmi face Giovani Becali echipa! Nu mi-a făcut-o nici când era preşedinte, nu o face nici acum"   Dum Dec 12, 2010 7:00 pm

Ioan Andone precizează nu că alcătuieşte primul "unsprezece" al lui Dinamo în funcţie de sfaturile lui Giovani Becali aşa cum a lăsat să se înţeleagă Garat, fundaşul argentinian plecat cu scandal de la Dinamo.

"Giovani Becali nu îmi face echipa, eu sunt Andone! Nu mi-a făcut-o nici când era preşedinte, nu o face nici acum. Lumea care mă cunoaşte ştie că eu nu mă pretez la aşa ceva", a declarat "Fălcosul" pentru Prima TV.

Tehnicianul "câinilor" a glumit pe seama viitorului său la formaţia din "Ştefan cel Mare", precizând că se gândeşte şi la "alte variante, din zonele mai calde".

"Dacă tot este frig în România, o să mă gândesc şi la alte variante, din zonele mai calde", a mai precizat Andone.

sursa:prosport.ro

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Andone: "Nu îmi face Giovani Becali echipa! Nu mi-a făcut-o nici când era preşedinte, nu o face nici acum"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hex Team :: Diverse :: Sport :: Stiri-
Mergi direct la: