Bun Venit

AcasaFAQCautareCalendarMembriGrupuriConectareInregistrare

Distribuiţi | 

Şumudică: "Visez numai scheme de joc! Familia e pe locul doi în inima mea, Rapidul e pe primul!"

In jos 
AutorMesaj
Cagiva
Moderator
Moderator

Puncte : 184
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 23
Localizare : Braila

MesajSubiect: Şumudică: "Visez numai scheme de joc! Familia e pe locul doi în inima mea, Rapidul e pe primul!"   Dum Dec 12, 2010 6:58 pm

Marius Şumudică spune că este implicat 100% în munca pe care o depune la Rapid şi că are foarte puţin timp la dispoziţie pentru familia sa, care este pe locul al doilea pentru el, după formaţia giuleşteană.

"Lumea spune că am albit, că sunt mai tras la faţă, dar eu nu am timp să observ astfel de detalii. Cert este că dorm mai puţin, visez numai scheme şi meciuri, mă gândesc cum să câştig orice partidă. Familia mea resimte cel mai mult toată presiunea mea. Se sacrifică pentru mine. Deşi nu-mi face plăcere să o spun, familia e pe locul doi în inima mea, după meseria de antrenor şi Rapid! Toţi ai casei, soţia, copiii, sunt foarte bucuroşi când sunt acasă, deşi nu prea ajung. Le mulţumesc că mă înţeleg şi că sunt alături de mine", a declarat Şumudică pentru Fanatik.

Sursa.prosport.ro

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Şumudică: "Visez numai scheme de joc! Familia e pe locul doi în inima mea, Rapidul e pe primul!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul Război Mondial

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hex Team :: Diverse :: Sport :: Stiri-
Mergi direct la: